Täiskasvanud kassile

Hea elu täiskasvanud kassile

Teie kassi heaolu, aktiivsus ja tervis sõltub tema toitumisest. Toit, mida te oma kassile annate, mängib olulist rolli teie lemmiku elukvaliteedis. 


Tundlikud loomad

Kuna kassid on toidu suhtes väga tundlikud, on oluline, et see maitseks hästi ja oleks kergesti seeditav. 

Täiskasvanud kasside toit

SPECIFIC™ Adult kassitoit katab kõik tervete 1-8-aastaste kasside toitumuslikud vajadused. Kvaliteetsest toorainest valmistatud tasakaalustatud kassitoit aitab teie lemmikul püsida vormis ja terve!  

 

Sest te armastate oma kassi

 


 

SPECIFIC™ Adult on saadaval nii kuivtoidu kui konservina:

Kalorid loevad!

Kastreeritud/steriliseeritud kassid ja toakassid kasutavad vähem energiat ning neil on suurem oht  kaalus liigselt juurde võtta. 

Tasakaalustatud toitumine hoiab energiakogused kontrolli all ning aitab kassil püsida aktiivne ja heas vormis. 

Hoolitsus ja tähelepanu

Õige toitumine on väga oluline. Kaaluge oma kassi regulaarselt (nt kord kuus) ja kohandage toidu koguseid vastavalt sellele, kas teie lemmik on kaalus juurde võtnud või on kaal langenud. 

Kuseteede vaevused

Kassidel on sagedaseks mureks kusekivide või -kristallide tekkimine. Kivid võivad ummistada kuseteid ja muuta urineerimise probleemseks ja valulikuks ning võivad loomale olla isegi eluohtlikud. Kindlate mineraalide koguse tasakaalus hoidmine võimaldab probleeme vältida.

Karvapallide tekkimine

Kasuka lakkumisel neelavad kassid karvu, mis võivad kõhus koguneda karvapallideks. Enamik kasse suudab nendest oksendamisega vabaneda, kuid mõnel tõul (eriti pikakarvalistel) võivad karvapallid põhjustada seedimisprobleeme. Kiudainesisalduse suurendamisega on võimalik karvapalliprobleemi kontrolli all hoida. 
 

Erivajadused

Erivajaduste või haiguste (sh kuseteedega seotud probleemid) korral pidage nõu oma loomaarstiga ja kaaluge spetsiaalse SPECIFIC™ kassitoidu kasutamist.