Klientide tagasiside

 • Liile

  Mul on kaks bokserit – Kenci (4,5-aastane tiigrikarva) ja Pepi (1,5-aastane kollane). Kenciga käime hobi korras kaks korda nädalas agility-trennis ning vahetevahel satume ka võistlema. Pepiga avastame rallikuulekuse maailma ning loodame tulevikus häid tulemusi näitustelt.

  Kenci on minu esimene koer ja kõik oma teadmised olen saanud just temaga tegelemise käigus. Kenciga katsetasime alguses väga palju erinevaid toite ja otsisime kaua sobivat. 2,5 aastaselt tekkis Kencil äge soolepõletik ning arst määras ta ravitoidule – hüdrolüüsitud valguga toidule. Alguses kasutasime arsti ettekirjutusel küll ühe teise kaubamärgi ravitoitu, kuid pärast SPECIFIC CDD-HY toidu proovimist oli selge, et oleme leidnud selle õige. Toit maitseb Kencile väga, ei ole liiga rammus, et tekiksid kaaluprobleemid ja kõht pole pärast sellele üleminekut kordagi tõsisemalt muret valmistanud. Lisaks on krõbinad piisavalt väikesed ja maitsvad, et neid jalutuskäigul maiusena kasutada. Praeguseks on Kenci SPECIFICu toitu söönud umbes kaks aastat ja kindlasti ei plaani me seda vahetada.

  Sageli täidan ka Pepi kausi SPECIFICu CDD-HY krõbinatega. Toit maitseb talle, on kergesti seeditav ja omastatav. Pepi puhul on väga hästi aru saada, kui palju paremini SPECIFICu toit „ära kasutatakse“. Kui ta sööb oma tavatoitu, on väljaheidete kogused 2-3 korda suuremad kui SPECIFICu krõbinate söömise järel. Seetõttu on ka vajalikud päevased toidukogused SPECIFICu CDD-HY toidul palju väiksemad ja reaalne kulu SPECIFICu CDD-HY toidule on tegelikult sama, mis tavatoidule.

  Kui väsitavamate trenni- või matkapäevade järel on näha, et koer vajab rohkem energiat, lisan krõbinatele kodutoitu (erinevad pudrud, keedetud veiseliha või muud süsivesikute- ja valgurikkamad lisandid). Alati on meil kapis olemas ka SPECIFICu konservid – nendeks puhkudeks, kui tekib eriline maiustamise soov.
 • Ivika

  Minu suur neljajalgne sõber on 5-aastane kääbuspinšer Maru. Kasvult küll mini, kuid hingelt suursugune. Oma koerast unistasin ammu-ammu. Ühel päeval see unistus täitus – sõitsin Koeraverre pisikest kutsikat vaatama. Ja nüüd on see sama „kutsikas“ juba 5-aastat truult mu kõrval olnud.
  Maru on väga aktiivne ja alati valmis minekuks koerapoiss. Ühiselt võtame ette pikki jalutuskäike looduses. Lisaks on meid nakatanud ka agility-pisik. Marut on raske platsilt minema saada, kuna ta on väsimatu marutaja.
  Algusest peale on mulle väga oluline olnud koera toitumine. Õige krõbina leidmine on väga tähtis. Meie lemmik on olnud kutsikast saati SPECIFIC. Tänu kvaliteetsele toidule omastab koer vajalikud toitained ning krõbinaid on kerge seedida. Lisaks mulle meeldib, et sellele on lisatud Omega-3, mis hoiab Maru karva alati läikivana. Tihti küsitakse mu käest, et mida ma oma koerale annan, et tal karv nii ilusti läigib. Vastus on lihtne – SPECIFIC krõbinaid. Kunagi ei ole meil olnud kaalu probleeme, mis on väiksele tõule eriti omane. Olen eelistanud tahkeid krõbinaid, kuna siis ei teki koeral hambakivi. Läikivale karvale lisaks on Marul ka särav naeratus.
  Olen vahepeal katsetanud ka teisi brände, kuid koheselt ilmnesid probleemid (seedimine, vesised silmad, kõhugaasid vms). Kui ikka miski valatult sobib, ei tasu seda muuta. Meie valikuks jääb alati SPECIFIC!
 • Modo

  Modo alustas 2021 aastal oma teekonda SPECIFICu toidumaailmas. Olime sellel ajal valiku ees, kus vajasime oma tõukassile esimest korda kvaliteetset ja kontrollitud toitu, mis maitseks hästi ja ei tekitaks seedeprobleeme. Oleme loomaarsti soovitusel katsetanud ka SPECIFICu ravitoite ning tänaseks päevaks saanud jagu seedeprobleemidest, mis olid varasemalt põhjustatud sobimatust toidust. Oleme väga rahul SPECIFICu toiduvalikuga, sest õige toitumine on kõige alus!

  Modo, SPECIFIC brändisaadik
 • Brandon

  Brandon on kiisu, kellele väiksest peale kassikrõbinad absoluutselt ei meeldinud, ta eelistas ainult konserve, kuid samuti mitte kõiki, seega sobiva toidu leidmine oli väga keeruline protsess. Vanema venna Modo eeskujul tuli proovida SPECIFICu tooteid, mille konservid meeldisid Brandonile kohe. Krõbinate söömisharjumus võttis aega, kuid tänasel päeval sööb Brandon juba Modo eest ka krõbinad ära, et ise rohkem saaks.
 • Kätlian ja dalmaatslased

  Meie teekond SPECIFICuga sai alguse umbes 20 aastat tagasi, kui peres kasvas esimene dalmaatslane, kes sõi juba kutsikast saati SPECIFICut. Kodus jätkasime sama toiduga ning kuna isu oli hea ja koer väga kena, siis jätkasime.

  Meie armas Mella elas 14-ne aastaseks ning lisaks sai enne talle kõrvale võetud malamuudi-laika savereline Lota, kelle toidulauda hakkas samuti katma SPECIFIC, algselt Puppy Medium seejärel Adult Large ning hilisemas vanuses esines tal liigestega probleeme, mistõttu katsetasime Join Support toitu ja toimis tõesti suurepäraselt! Lota puhul ei olnud meil ühtegi pretensiooni, söök maitses ja karv oli kena ning meie armas karvapall elas lausa 16-ne aastaseks.

  Lotale sai paar aastat enne kaaslaseks võetud meie praegune dalmaatslane Bella, kelle puhul ei olnud meil enam muud valikut kui ainult SPECIFIC! Nooruki eas proovisime ka muud toitu, millega lõi välja allergia, pika uurimise ja puurimisel saime teada, et allergiline reaktsioon tekkis just kana tõttu. Nii leidsimegi taaskord tee tagasi SPECIFICuni ning enam ei näe ühtegi põhjust proovida midagi muud.

  Oleme leidnud ideaalse valiku veidi tundlikumale koerale Specific Allergen Management kuivtoidu näol, lisaks Bellale sööb seda ka Vincelia ning mõlemad on õnnelikud ja hea tervise juures. Lisaks saavad nad aeg ajalt juurde ka Allergen Management konservi, lõheõli ja maiuseid, mis neile kohe eriti maitsevad.