Spetsialistid annavad nõu

Kas odava koeratoidu ja SPECIFIC™ toidu andmisel on vahet?

Nii nagu enamiku teiste asjadega, mida osta saab, saate te seda, mille eest maksate. Tõsi, SPECIFIC™ ei ole turu kõige odavam toit, kuid sellel on ka omad põhjused. Esmalt tegeleme pidevalt uute toitude ja retseptide väljatöötamisega, mis nõuab nii aega kui raha. Lisaks sellele ei rahuldu me vaid lemmikloomatoidule esitatud põhinõudmiste täitmisega. Kasutame stabiilse ja usaldusväärse kvaliteedi hoidmiseks rangelt paika pandud retsepte ja teostame toodangule pidevat järelevalvet.

Kas on tõsi, et minu koer vajab palju liha, kuna koerad põlvnevad hundist?

Toidu tooraine osas on koerad füsioloogiliselt väga paindlikud. Sarnaselt inimestele on ka koerad omnivoorid, mis tähendab, et nad on võimelised seedima ja omastama nii liha kui taimset toitu. (Kassidel seevastu peab toidus kindlasti liha olema.) Kui toitumiskava on hästi läbi mõeldud, võib koer olla ka ainult taimsel toidul. Liha on siiski väga hea kontsentreeritud valgu, mineraalainete ja vitamiinide allikas. Lisaks sellele annab liha energiat ja muudab toidu maitsvaks. Liha lisamine koeratoitu on seega hästi põhjendatud.

Minu kassil tekivad sageli karvapallid. Kuidas saan teda aidata?

See on loomulik, et kassid neelavad oma kasukat puhastades karvu alla. On iseenesest mõistetav, et pikakarvalised kassid neelavad rohkem karvu kui lühikarvalised kassid. Karvad, mis seedesüsteemi ei läbi, võivad maos moodustada karvapalle. Enamik kasse oksendab karvapallid välja, kuid mõnel juhul võivad karvade kogumikud kassil seedeprobleeme põhjustada. Kassi regulaarsel kammimisel on võimalik lahtised karvad enne kassi seedetrakti sattumist kokku koguda. SPECIFIC™ toidud täiskasvanud kassidele ja eakatele kassidele sisaldavad kiudaineid, mis hõlbustavad allaneelatud karvadel seedetrakti läbimist ja hoiavad ära karvapallide moodustumist.

Veel korduma kippuvaid küsimusi vaata SIIT