Mis on SPECIFIC?

SPECIFIC pakub sinu lemmikule kvaliteetseid koera- ja kassitoite, mis täidavad nii tervete kui toitumuslikku tuge vajavate loomade vajadused.

SPECIFIC kvaliteettoit on välja töötatud loomaarstide poolt ja toetab parimal viisil lemmiku liigeseid, aju, silmade arengut ja südame tervist. Toidud sisaldavad rohkelt kala ja merelist päritolu asendamatuid oomega-3-rasvhappeid, mis toetavad naha ja karvastiku tervist. Tänu unikaalsele koostisele aitab SPECIFIC püsida sinu lemmikul parima tervise juures!

SPECIFIC lemmikloomatoidud leiad loomakliinikutest üle Eesti. Veterinaari soovitusel saad neid soetada ka meie veebipoest.

 

Toitude valmistamisel ja ettevõtte majandamisel lähtume kolmest põhimõttest:

  • SPECIFIC lemmikloomatoidud on saadaval loomaarstide vahendusel ja peavad vastama kõrgeimatele kvaliteedinõuetele.
  • Kalast pärinevate koostisosade suur hulk toidus on oluline kriteerium, sest see aitab tagada toidu kõrget kvaliteeti. Kvaliteetne ja rikkalikult oomega-3-rasvhappeid sisaldav toit aitab pakkuda lemmikule tervislikku ja pikka elu.
  • Tegutseme pühendunult ettevõtte jätkusuutlikumaks muutmise nimel ja järgime põhimõtete kogumikku Circle of Good: valmistame kvaliteetseid tooteid, mis toetavad loomade tervist ja on tänu jätkuvale usaldusväärsusele loomaomanike seas hinnatud - kestlik ärimudel omakorda võimaldab panustada keskkonda ja aidata luua tervislikumat elukeskkonda, milles valmivad looduslikult kvaliteetsed toorained, millest saame uuesti valmistada kvaliteetseid tooteid.