E-POOD
Tootekood: 221112

FRD ülekaalulisele kassile

  • Ülekaal
  • Diabetes mellitus
  • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
  • Hüperlipideemia
  • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 6.17 €
Kilohind: 14.40 €
SPECIFIC® Weight Reduction on liigse kehakaalu alandamiseks ja glükoosivaru reguleerimiseks (diabetes mellitus) loodud täisväärtuslik ravitoit kassidele. Toidul on madal energiatihedus ja madal mono- ja disahhariidide tase. Katab kõik kaalu langetavate kasside ja diabetes mellitus’ega kasside toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.

Soovitused: kasutada kuni ideaalkaal on saavutatud või diabeedi korral esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* Päevane toidukogus grammides (Diabetes mellitus / kaalu säilitamiseks / kaalu alandamiseks)

Koostis: maisivalk, tselluloosipulber, kalajahu, kuivatatud herned, nisu, kaer, mineraalained, kartulivalk, loomavalgu hüdrolüsaat, searasv, mais, vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli. Süsivesikuallikad: kuivatatud herned, nisu, kaer, mais. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin A 19360 RÜ, vitamiin D3 1860 RÜ, vask 10,7 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 105,0 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 126,0 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,5 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,9 g, L-karnitiin 300 mg; zootehnilised lisaained: ammooniumkloriid 5,1 g; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: energia 1274 kJ/100 g (305 kcal/100 g), valk 32,4%, rasv 6,7%, toorkiud 14,1%, toortuhk 6,7%, kaltsium 1,1%, fosfor 0,65%, magneesium 0,06%, tärklis 19,2%, suhkur 1,8%, oomega-3-rasvhapped 0,37%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.