E-POOD
Tootekood: 031095

CRD-1 ülekaalulisele koerale

 • Ülekaal
 • Diabetes mellitus
 • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
 • Hüperlipideemia
 • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 18.54 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Madala rasvasisalduse ja kõrge kiusisalduse tulemuseks on madal energiasisaldus. Isegi kaalu langetamise perioodi vältel võimaldab see anda mahuliselt suure koguse toitu, mis tagab koerale täiskõhutunde.

L-karnitiin osaleb rasvhapete transpordis mitokondritesse ja soodustab rasvade oksüdatsiooni ning lihaskoe säilimist.

Kõrge valgusisaldus tagab lihasmassi säilimise ja kindlustab koera söögiisu rahuldamise kaalu langetamise perioodil.

Oomega-3 rasvhapped (EPA ja DHA) aitavad ülekaalulistel koertel säilitada liigeste normaalset liikuvust. Oomega-3 rasvhapped avaldavad soodsat mõju ka nahale ja karvastikule.

Alandatud glükeemilise indeksiga teraviljad (täisteranisu ja kaer), kõrge kiu ja kroomi sisaldus vähendavad söömisjärgset (postprandiaalset) hüperglükeemiat.

LISAINFORMATSIOON

 • Kaalulangetamisel heade tulemuste saavutamiseks on ülioluline, et omanik oleks motiveeritud probleemi lahendama ja et koerale antakse ainult SPECIFIC™ CRD-1/ CRW-1 Weight Reduction toitusid. Omanikele, kes soovivad oma koera mõnikord „hellitada“, tuleks soovitada kasutada selleks puhuks SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction toitu.
 • Omanikele, kes soovivad maiuspalu anda koerale, kellel on kaalulangetamise periood või diabetes mellitus, tuleks soovitada kasutada SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) maiuseid. Ülekaalulisuse vältimiseks on soovitatav sel perioodil igapäevast toidukogust vähendada vastavalt koerale antavate väherasvaste, kõrge kiusisaldusega maiuste arvule.
 • Enamiku diabetes mellituse raviskeemide kohaselt soovitatakse päevane toidukogus jagada kahe toitmiskorra vahel. Toitmiskordade ajastamine oleneb tavaliselt konkreetse patsiendi insuliini aktiivsusest.
 • Suurendatud lahustuva ja lahustumatu kiu sisaldus SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction toidus toetab mao-sooletrakti motiilsust ja seedetrakti tervist.
 • SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction toidu madala rasvasisalduse tõttu on see sobivaks valikuks ka hüperlipideemia ja sapipeetuse korral.
 • Kuna SPECIFIC™ CRD-1 Weight Reduction toitu antakse reeglina piiratud koguses, on mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide sisaldust toidus veidi suurendatud.
 • Kui koer on saavutanud ideaalkaalu, on selle säilitamiseks soovitatav üle minna SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control toidule.

EI SOOVITATA

Noortele kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele, kuna nende energiavajadus on suur​

KOOSTIS

Nisu, kalajahu, tselluloosipulber, maisivalk, kaer, pärm, hüdrolüüsitud sealihavalk, peedisäsi, kartulivalk, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, metioniin, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: