E-POOD
Tootekood: 211132

COD-HY hüdrolüüsitud toit allergiaga koerale

  • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia, toiduallergia, kirbuallergia või ükskõik milline nende allergiate kombinatsioon
  • Mao-sooletrakti häired, mille põhjuseks on toiduallergia või toidutalumatus
  • Põletikuline soolehaigus, koliit
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus või äge gastroenteriit
  • Teised rasvhapetele ja toitainetele reageerivad dermatoosid
  • Teised rasvhapetele reageerivad põletikulised seisundid, nagu koliit, astma või artriit
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 36.41 €
Kilohind: 17.01 €
SPECIFIC® Allergen Management Plus (COD-HY) on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kutsikatele ja täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi- ja kaaliumitase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* täiskasvanud koera kehakaalust

Koostis: riis, riisivalk, kalaõli, hüdrolüüsitud lõhevalk (7,5%), tselluloosipulber, mineraalained, searasv, valgu hüdrolüsaat, vitamiinid ja mikroelemendid, kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, valgu hüdrolüsaat. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, valgu hüdrolüsaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1153 RÜ, vask 11,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 33,6 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 158 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 1,2 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1517 kJ/100 g (363 kcal/100 g), valk 23,0%, rasv 15,0%, toorkiud 5,0%, toortuhk 6,8%, kaltsium 1,08%, fosfor 0,88%, naatrium 0,28%, kaalium 0,77%, linoolhape 1,40%, GLA 0,09%, oomega-3-rasvhapped 2,34%, EPA 1,13%, DHA 1,04%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe 1:1.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.