E-POOD
Tootekood: 031593

CΩD-HY hüdrolüüsitud toit allergiaga koerale

 • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia, toiduallergia, kirbuallergia või ükskõik milline nende allergiate kombinatsioon
 • Mao-sooletrakti häired, mille põhjuseks on toiduallergia või toidutalumatus
 • Põletikuline soolehaigus, koliit
 • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus või äge gastroenetriit
 • Teised rasvhapetele ja toitainetele reageerivad dermatoosid
 • Teised rasvhapetele reageerivad põletikulised seisundid, nagu koliit, astma või artriit
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 35.82 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Hüdrolüüsitud lõhevalk, mille molekulmass on <10 000 daltonit, on kergesti seeditav ja väikese allergeensusega.

Ainulaadselt suur kalaõlist pärinevate oomega-3 rasvhapete EPA ja DHA ning kurgirohuõlist pärineva GLA sisaldus. Need rasvhapped mõjutavad eikosanoidide tootmise modifitseerimise kaudu immuunvastust ning toetavad naha ja karvastiku seisundit atoopiat põdevatel koertel.

Nahale on omane intensiivne ainevahetus ja suur toitainete vajadus. Suur vitamiin A ja E, B-kompleksi vitamiinide, valgu, tsingi ja seleeni sisaldus toetab naha ja karvkatte tervist.

Väga kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad teevad toidu eriti sobivaks peensoole diarröaga patsientidele.

Tasakaalustatud täistoit, mille soovitatav toitainete sisaldus vastab kasvavate ja täiskasvanud koerte toitainelistele vajadustele. Seetõttu on toit sobiv ka kutsikatele.

LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus on tasakaalustatud hüpoallergeeniline täistoit (põhineb riisil ja hüdrolüüsitud lõhel). Toidul on ainulaadselt suur rasvhapete (EPA, DHA ja GLA) sisaldus, et toetada koeri, kellel on samaaegselt nii toiduallergia kui atoopia.
 • Toiduallergia sümptomite vältimiseks on ülioluline, et ei söödetaks midagi muud peale hüpoallergeense toidu. Toiduallergiaga koerte omanikud võivad oma koera ohutult premeerida SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats maiustega. Need maiused ei sisalda muid koostisosi peale nende, mida on kasutatud SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus koostises. Seetõttu ei ole kahtlust, et seda toitu söövad toiduallergiaga koerad neid taluvad.
 • Lisaks kasulikule mõjule allergilistele dermatoosidele, on ainulaadselt suurel oomega-3 rasvhapete sisaldusel soodne toime ka teistele immuunsüsteemiga seotud häiretele. Osades neist seisunditest (soolepõletik, koliit, artriit) võib rolli mängida ka toiduallergia: SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus toidu väike allergeensus kombinatsioonis ainulaadselt suure rasvhapete sisaldusega pakub selle vastu optimaalset tuge.
 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus toidul on hea kvaliteet, kergestiseeditavad koostisosad, väike kiusisaldus ja suurendatud elektrolüütide tase. Selle tõttu on see eriti kasulik patsientidele, kellel on mao-sooletrakti probleemid, mis on seotud seedetrakti ägedate imendumishäiretega, maldigestiooniga ja/või eksokriinse pankreasepuudulikkusega.
 • Mao-sooletrakti probleemidega koerte toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus toidu kogus 3-5 toitmiskorra vahel.
 • Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.
 • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.
 • Organismi rakumembraanides olemasolevate rasvhapete asendamine SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus toidust saadavate rasvhapetega (EPA, DHA ja GLA) võtab aega. Seetõttu võib toidu täieliku mõju ilmnemiseni kuluda kuni 12 nädalat. Tavaliselt on patsiendi olukorra paranemine märgatav 6-8 nädala pärast.
 • SPECIFIC™ CΩD Allergy Management Plus on spetsiaalselt pakendatud lämmastikukeskkonda, et säilitada selle unikaalselt suurt EPA, DHA ja GLA sisaldust.

EI SOOVITATA

 • Immuunpuudulikkusega koertele.
 • Hüübimishäiretega koertele.

KOOSTIS

Riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, kalaõli, tselluloosipulber, mineraalained, päevalilleõli, vitamiinid ja mikroelemendid, kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad, searasv.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat ja askorbüülpalmitaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid. 

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: