E-POOD
Tootekood: 211122

COD atoopia ja kirbuallergiaga koerale

  • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia või kirbuallergia
  • Südamepuudulikkus (ilma samaaegse neerupuudulikkuseta)
  • Haiguse või operatsioonijärgne paranemine, kahheksia (seotud näiteks vähi või südamepuudulikkusega) ja anoreksia
  • Naha ja karvkatte probleemid, mis on seotud naha seisundit reguleerivate polüküllastumata rasvhapete, vitamiinide ja mineraalainete vähesusega toidus
  • Immuunsüsteemi häired ja põletikulised seisundid, mis reageerivad toidu suurele oomega-3 rasvhapete sisaldusele (astma, koliit)
  • Vähk
  • Igapäevane toit tervetele koertele
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 29.88 €
Kilohind: 14.94 €
SPECIFIC® Skin Function Support on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav ja kroonilise südamepuudulikkuse korral südant toetav täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidus on kõrge asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase ja piiratud naatriumisisaldus. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab täiskasvanud koerte tervist.

Soovitused: dermatoosi korral kasutada esialgu kuni 2 kuud. Kroonilise südamepuudulikkuse korral kasutada esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.Koostis: nisu, riis, kalajahu, maisivalk, kalaõli, munapulber, searasv, kartulivalk, loomavalgu hüdrolüsaat, mineraalained, antarktiline krill, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm (s.h. ß-1,3/1,6-glükaanide allikas 0,12%), tselluloosipulber, kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1218 RÜ, vask 7,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 118 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 184 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,16 mg (selenometioniin), jood 3,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 1,7 g, L-karnitiin 700 mg; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1727 kJ/100 g (413 kcal/100 g), valk 26,0%, rasv 19,0%, toorkiud 1,5%, toortuhk 5,4%, kaltsium 0,84%, fosfor 0,72%, kaalium 0,75%, naatrium 0,21%, magneesium 0,09%, oomega-3-rasvhapped 2,5%, EPA 1,15%, DHA 1,08%, oomega-6-rasvhapped 2,6%, linoolhape 2,5%, GLA 0,10%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe 1:1.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.