E-POOD
Tootekood: 031079

COD 3,5 kg atoopia ja kirbuallergiaga koerale

 • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia või kirbuallergia
 • Haiguse või operatsioonijärgne paranemine, kahheksia (seotud näiteks vähi või südamepuudulikkusega) ja anoreksia
 • Südamepuudulikkus (ilma samaaegse neerupuudulikkuseta)
 • Naha ja karvkatte probleemid, mis on seotud naha seisundit reguleerivate polüküllastumata rasvhapete, vitamiinide ja mineraalainete vähesusega toidus
 • Immuunsüsteemi häired ja põletikulised seisundid, mis reageerivad toidu suurele oomega-3 rasvhapete sisaldusele (astma, koliit)
 • Vähk
 • Igapäevane toit tervetele koertele
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Hind: 37.62 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Ainulaadselt suur kalaõlist pärinevate oomega-3 rasvhapete EPA ja DHA ning kurgirohuõlist pärineva GLA sisaldus. Need rasvhapped mõjutavad eikosanoidide tootmise modifitseerimise kaudu immuunvastust ja organismi protsesse. Kontrollitud kaksikpime uuring tõestas, et selline ainulaadselt suur EPA, DHA ja GLA sisaldus parandab naha ja karvastiku seisundit atoopiat põdevatel koertel.

SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support sisaldab beetaglükaane ja suurendatud koguses tsinki, seleeni, arginiini ja oomega-3 rasvhappeid, et toetada koera immuunstaatust. Beetaglükaanid võivad seonduda makrofaagidega, toetades nii immuunsüsteemi ja muutes tsütokiinide tootmist.

Suur energiasisaldus, oluliste toitainete suur kontsentratsioon, hea seeditavus ja suurepärane maitsvus soodustavad paranemist pärast haigust, operatsiooni, vigastust või nõrkuseperioodi. Ainulaadselt suur oomega-3 rasvhapete sisaldus on soodsa mõjuga kahheksia korral, kui see on seotud näiteks vähi või südamehaigusega. Immuunsust toetavate komponentide suurendatud sisaldus on toeks infektsioonivastasele immuunvastusele.

Toidule lisatud L-karnitiin ja tauriin toetavad südamelihase funktsiooni. Mõõdukas naatriumitase aitab vähendada vee peetumist ja toetab normaalset vererõhku. Kombinatsioonis suure oomega-3 rasvhapete sisaldusega, mis soodustab lihasmassi säilitamist, söögiisu ja normaalset südamerütmi, on toit toitaineliseks abivahendiks vähenenud südamefunktsiooniga koertele.

Nahale on omane intensiivne ainevahetus ja suur toitainete vajadus. Suur polüküllastumata rasvhapete, üldrasva, vitamiin A ja E, B-kompleksi vitamiinide, valgu, tsingi ja seleeni sisaldus toetab naha ja karvkatte tervist.

LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support sisaldab kvaliteetset valku.
 • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support toitu võib kasutada toitainelise toena koertele, kes põevad vähki ja vähiga seotud kahheksiat. Suurendatud immuunsüsteemi toetavate toitainete sisaldus on abiks neoplaasiaga koerte seisundi parandamisel.
 • Organismi rakumembraanides olemasolevate rasvhapete asendamine SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support toidust saadavate rasvhapetega (EPA, DHA ja GLA) võtab aega. Seetõttu võib toidu täieliku mõju ilmnemiseni kuluda kuni 12 nädalat. Tavaliselt on patsiendi olukorra paranemine märgatav 6-8 nädala pärast.
 • SPECIFIC™ CΩD Omega Plus Support on spetsiaalselt pakendatud lämmastikukeskkonda, et säilitada selle unikaalselt suurt EPA, DHA ja GLA sisaldust.

EI SOOVITATA

 • Hüübimishäiretega koertele
 • Hüperlipideemiaga koertele

KOOSTIS

Nisu, riis, munad, kalajahu, kalaõli, kartulivalk, mineraalained, loomne rasv, maisivalk, hüdrolüüsitud sealihavalk, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad, tauriin, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), L-karnitiin, arginiin, päevalilleõli.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat ja askorbüülpalmitaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: