E-POOD
Tootekood: 031069

CGD-XL täistoit eakale suurt kasvu koerale

Igapäevane täistoit suurekasvulist tõugu koertele  (> 25 kg) alates 6. eluaastast ja ülisuurt kasvu (> 50 kg) tõugudele alates 5. eluaastast.
Vali pakendi suurus
Hind: 44.82 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Keskmiselt vähendatud valgu, fosfori ja naatriumi sisaldus vähendab neerude koormust ja toetab nii eakate koerte neerufunktsiooni. Suure bioloogilise väärtusega valgud tagavad koerale piisava asendamatute aminohapete koguse.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju naha ja karvastiku tervisele ning terve liigesekõhre ja liigeste normaalse liikuvuse säilitamisele eakatel koertel.

Suurendatud kiusisalduse tulemuseks on kergelt vähenenud energiasisaldus. See toetab ideaalse kehakaalu hoidmist eakatel, vähenenud energiavajadusega koertel.

Tauriin on ülioluline toitaine ainevahetuse mitmete aspektide jaoks. Tauriini on vaja müokardi normaalseks tööks ja eakate koerte südamelihase funktsiooni säilitamiseks.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

LISAINFORMATSIOON

  • Kalast pärinevad EPA ja DHA aitavad toetada eakate koerte neerufunktsiooni
  • L-karnitiin osaleb rasvade transpordis mitokondritesse ning soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist, mis aitab eakatel koertel säilitada ideaalset kehakaalu
  • Toidus sisalduvad mannanoligosahhariidid (MOS) seovad patogeenseid baktereid, takistades nii nende kontakti seedetrakti limaskestaga. See aitab toetada eakate koerte seedetrakti tervist
  • Suurendatud kiusisaldus toetab normaalset soolte motoorikat.
  • Graanulite suuremad mõõtmed on kohandatud suurekasvuliste tõugude koertele, et soodustada mälumist, pikendada söömise aega ja vähendada toidu ahmimist.

EI SOOVITATA

Kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele

KOOSTIS

Nisu, maisivalk, loomne rasv, kalajahu, petipulber, peedisäsi, mineraalained, munad, hüdrolüüsitud sealihavalk, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide ja mannanoligosahhariidide allikas), tauriin, metioniin, L-karnitiin, päevalilleõli.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: