E-POOD
Tootekood: 222082

SPECIFIC FRW 7 x 100 g konserv ülekaalulisele kassile

  • Ülekaal
  • Diabetes mellitus
  • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
  • Hüperlipideemia
  • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.
Hind: 10.44 €
Kilohind: 14.91 €
SPECIFIC® Weight Reduction on liigse kehakaalu alandamiseks ja glükoosivarude reguleerimiseks (diabetes mellitus) loodud täisväärtuslik ravitoit kassidele. Toidul on madal energiatihedus ja madal mono- ja disahhariidide tase. Katab kõik kaalu langetavate kasside ja diabetes mellitus’ega kasside toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.
 
Soovitused: kasutada kuni ideaalkaal on saavutatud või diabeedi korral esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.
 
Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


 
Koostis: sealiha, valge kala, mais, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, munapulber, kirpteelehe seemnekestad, vetikajahu (DHA allikas), mineraalained. Süsivesikuallikad: mais. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.
 
Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin D3 350 RÜ,  vask 2,4 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), tsink 24,8 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 1,0 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), jood 0,3 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,7 g, L-karnitiin 70 mg.
 
Analüütiline koostis: seeduv energia 297 kJ/100 g (71 kcal/100 g), proteiin 9,0%, rasv 2,2%, toorkiud 4,0%, toortuhk 1,3%, niiskus 78,6%, kaltsium 0,20%, fosfor 0,18%, magneesium 0,011%, tärklis 5,1%, kogu suhkur <1%, oomega-3-rasvhapped 0,09%.
 
Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.