E-POOD
Tootekood: 214031

SPECIFIC CT-HY 300 g hüpoallergeenne maius koerale

  • Toidu ebasoodsad kõrvaltoimed (toiduallergia ja/või –talumatus), mille tagajärjeks on naha ja/või seedetrakti probleemid
  • Mao-sooletrakti häired nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestsioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus, äge gastroenteriit ja põletikuline soolehaigus
  • Kõikide tõugude ja igas vanuses terved koerad
Hind: 7.56 €
Kilohind: 25.20 €
SPECIFICTM Hypoallergenic Treats on maitsvad koeramaiused, mis sisaldavad valgu ja süsivesikute allikatena väheallergeenseid ning kergelt seeditavaid hüdrolüüsitud lõhevalku ja riisi. Kasutage maiuseid täiendsöödana koerale maiusena või premeerimiseks.

Soovitus: kuni 10% koera päevasest energiakogusest. Vähendage päevast toidukogust vastavalt antud maiuste hulgale. Värske joogivesi peab olema igal ajal kättesaadav.

Koostis: riis (63,5%), riisivalk, searasv, mineraalained, hüdrolüüsitud lõhevalk (5%), tselluloosipulber, valgu hüdrolüsaat, vitamiinid ja mikroelemendid, rosmariiniekstrakt. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikute allikas: riis. Maiused ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ja maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin D3 835 RÜ, vask 6 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 102 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 158 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 6 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,15 mg (selenometioniin), jood 2,8 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1410 kJ/100 g (337 kcal/100 g), valk 18,9%, rasvasisaldus 8,0%, toorkiud 4,0%, toortuhk 6,8%, kaltsium 0,80%, fosfor 0,70%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registrinumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.