E-POOD
Tootekood: 031796

SPECIFIC CT-HY 300 g hüpoallergeenne maius koerale

  • Toidu ebasoodsad kõrvaltoimed (toiduallergia ja/või –talumatus), mille tagajärjeks on naha ja/või seedetrakti probleemid
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus ja äge gastroenetriit
  • Kõikide tõugude ja igas vanuses terved koerad
Toode ei ole hetkel saadaval

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Hüdrolüüsitud lõhevalk, mille molekulmass on <10 000 daltonit, on kergesti seeditav ja väikese allergeensusega.

Riis on väikese allergeensusega ja kergesti seeditav, mille tõttu on see ideaalseks koostisosaks hüpoallergeensetes toitudes. Riis ei sisalda gluteeni ja selle tõttu taluvad seda gluteeniallergia või -talumatusega koerad.

Väga kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad teevad toidu eriti sobivaks peensoole diarröaga patsientidele.

LISAINFORMATSIOON

SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats põhineb väga vähestel koostisosadel. Kõiki neid koostisosi on kasutatud ka SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management ja SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus toitude koostises. Seetõttu ei ole kahtlust, et toiduallergiaga koerad, kes söövad edukalt SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management ja SPECIFIC™ CΩD-HY Allergy Management Plus toitusid, taluvad hästi SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats maiuseid. 

KOOSTIS

Riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, searasv, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, päevalilleõli.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: