E-POOD
Tootekood: 212042

SPECIFIC COW-HY 6 x 300 g konserv allergiaga koerale

  • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia, toiduallergia, kirbuallergia või ükskõik milline nende allergiate kombinatsioon
  • Mao-sooletrakti häired, mille põhjuseks on toiduallergia või toidutalumatus
  • Põletikuline soolehaigus, koliit
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus või äge gastroenteriit
  • Teised rasvhapetele ja toitainetele reageerivad dermatoosid
  • Teised rasvhapetele reageerivad põletikulised seisundid, nagu koliit, astma või artriit
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Hind: 26.82 €
Kilohind: 14.90 €
SPECIFIC® Allergen Management Plus (COW-HY) on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kutsikatele ja täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi- ja kaaliumitase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vt söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema alati saadaval.


* täiskasvanud koera kehakaalust

Koostis: riis, riisivalk, hüdrolüüsitud lõhevalk (3,3%), kalaõli, vitamiinid ja mikroelemendid, mineraalained, päevalilleõli, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad, kurgirohuõli, dekstroos, ksüloos. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhe, kalaõli, päevalilleõli, kurgirohuõli. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin D 615 RÜ, vask 3,8 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), raud 40,0 mg (glütsiinhüdraadi raudkelaat), tsink 50,0 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), mangaan 2,5 mg (glütsiinhüdraadi mangaankelaat), seleen 0,15 mg (selenometioniin), jood 0,40 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,8 mg, L-karnitiin 206 mg.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 552 kJ/100 g (132 kcal/100 g), valk 8,2%, rasv 4,5%, toorkiud 1,1%, toortuhk 2,5%, niiskus 66,8%, kaltsium 0,35%, fosfor 0,30%, naatrium 0,20%, kaalium 0,22%, oomega-6-rasvhapped 1,72%, GLA 0,03%. oomega-3-rasvhapped 0,67%, EPA 0,31%, DHA 0,28%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe = 3:1. 

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.