E-POOD
Tootekood: 212002

SPECIFIC CDW 6 x 300 g konserv toiduallergiaga koerale

  • Toiduallergia või -talumatus, mille tagajärjeks on reeglina naha ja seedetrakti probleemid
  • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (EPI)
  • Mao-sooletrakti häired, nagu oksendamine, kõhulahtisus ja meteorism
  • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon) 
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Hind: 24.12 €
Kilohind: 13.40 €
SPECIFIC® Food Allergen Management (CDW) on koostisosade ja toitainete talumatuse ja soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad ning see on kergesti seeduv. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab koerte tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Serveerida toatemperatuuril. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.Koostis: lambaliha (37%), riis (18%), vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli, päevalilleõli, mineraalained, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad (0,5%), dekstroos, ksüloos. Proteiiniallikas: lambaliha. Süsivesikuallikas: riis. Kergesti seeduvad koostisained: lambaliha, riis, päevalilleõli. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): toitainelised lisaained: vitamiin D3 475 RÜ, vask 1,5 mg (glütsiinhüdraadi vaskkelaat), tsink 56 mg (glütsiinhüdraadi tsinkkelaat), seleen 0,05 mg (selenometioniin), jood 0,79 mg (veevaba kaltsiumjodaat).

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 564 kJ/100 g (135 kcal/100 g), proteiin 7,6%, rasv 5,4%, toorkiud 1,0%, toortuhk 2,3%, niiskus 67,5%, kaltsium 0,22%, fosfor 0,18%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake pakendil olevalt templilt. Säilivus 24 kuud alates tootmisest. Avatuna: 3 päeva max. +5°C.