Maiused

Premeerige oma koera tervislike maiustega

Premeerige oma koera, muretsemata maiuste negatiivse mõju üle teie lemmiku tervisele ja kaalule. Healthy Treats tervislikud maiused on vähese rasva- ja suure kiudainesisaldusega.

Kondikujulised küpsised

Tervislikud kondikujulised küpsised sobivad igas vanuses koertele, olenemata tõust. Küpsiseid on kahes mõõdus – tavasuuruses Healthy Treats ja väiksed maiused Healthy Treats Mini.

Väike rasva- ja suur kiudainesisaldus

Väikese rasva- ja suure kiudainesisaldusega koostis teeb küpsistest tervislikud maiused, mis aitavad sälitada koera ideaalkaalu ja mida on hea kasutada lemmiku kaalu langetamisel. 
Küpsised on ohutu valik ka koertele, kes põevad diabeeti.

Parimad kavatsused

Koerad koguvad kaalu tihti just seetõttu, et soovime neid toidu jagamisega hellitada. Oma taldrikult toidu andmine on sotsiaalselt siduv ning me soovime, et meie lemmik saaks osa meie parimatest paladest. Inimeste toit sisaldab aga sageli looma jaoks liiga suures koguses soola ja rasva. Premeerige selle asemel oma lemmikut tervislike snäkkidega, mis säästavad ja tugevdavad teie looma tervist.


Toome järgnevalt välja kogused, kui palju Healthy Treats maiuseid võite tavatoiduga võrreldes oma lemmikule anda:*

 Toidupalad külmikust  Healthy Treats  Healthy Treats Mini

 Juustuviil (15 g)

 

5

 

18

 Lusikatäis pasteeti (15 g)

6 22

Saiaviil (30 g)

8 29

Lihapall (50 g)

8 29

Pool vorstikest (25 g)

7 25

 *põhineb umbkaudsel energiasisaldusel

 

Toiduallergiaga koera premeerimine


Hüpoallergeensed maiused

Kõik koerad väärivad premeerimist. Toiduallergia või toidutalumatuse puhul olete tõenäoliselt mures, et maiused võivad teie lemmikul allergilist reaktsiooni võimendada. 

Meie hüpoallergeensed maiused Hypoallergenic Treats on mõeldud igas vanuses allergilistele koertele.

 

Sisaldab hüdrolüüsitud lõhet

Maiused põhinevad hüdrolüüsitud lõheproteiinil ja riisil. Allergiliste koerte toitumisplaani Food Allergen Management koostis sarnaneb oluliselt Allergy Management Plus koostisega.

See tähendab, et koerad, kes toituvad Food Allergy Management või Allergy Management Plus plaani järgi, taluvad ühtviisi hästi ka hüpoallergeenseid maiuseid Hypoallergenic Treats.

Maiuste koostis on lisaks hüpoallergeensusele ka hõlpsalt seeditav ning on seega täiuslikult sobiv ka seedeprobleemidega koertele.

 


Päevased toidukogused

Ülesöötmise vältimiseks soovitame vähendada igapäevast toidukogust vastavalt koerale antud maiuste hulgale. Täpse soovitusliku toidukoguse teadasaamiseks klõpsake teid huvitaval maiusel.