E-POOD
Tootekood: 221092

FOD-HY hüdrolüüsitud toit allergiaga kassile

  • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia, toiduallergia, kirbuallergia või ükskõik milline nende allergiate kombinatsioon
  • Mao-sooletrakti häired, mille põhjuseks on toiduallergia või toidutalumatus
  • Põletikuline soolehaigus, koliit
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestsioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus või äge gastroenteriit
  • Teised rasvhapetele ja toitainetele vastavad dermatoosid
  • Teised rasvhapetele vastavad põletikulised seisundid, nagu koliit, astma või artriit
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 7.90 €
Kilohind: 18.45 €
SPECIFIC® Allergen Management Plus on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav, koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele. Toidus on selekteeritud ja piiratud valgu- ja süsivesikuallikad ning see on kergesti seeditav. Selles on suurendatud naatriumi ja kaaliumi tase ning asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Dermatoosi puhul kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* Päevane toidukogus grammides (kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele)

Koostis: riis, riisivalk, hüdrolüüsitud lõhevalk (alla 3000 daltoni) (12.1%), kalaõli, mineraalained, tselluloosipulber, searasv, vitamiinid ja mikroelemendid, valgu hüdrolüsaat (alla 10000 daltoni), kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhe. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin A 24000 RÜ, vitamiin D3 2253 RÜ, vask 10,7 mg (glütsiini hüdraadi vaskkelaat), raud 105,0 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 126,0 mg (glütsiini hüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiini hüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,5 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,3 g; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: energia 1561 kJ/100 g (373 kcal/100 g), valk 27,7%, rasv 12,4%, toorkiud 3,1%, toortuhk 6,9%, kaltsium 0,970%, fosfor 0,90%, magneesium 0,05%, naatrium 0,42%, kaalium 0,91%, oomega-6-rasvhapped 2,2%, GLA 0,07%, oomega-3-rasvhapped 1,7%, EPA 0,64%, DHA 0,59%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe = 1:1

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.