E-POOD
Tootekood: 221082

FOD atoopia ja kirbuallergiaga kassile

  • Allergiline dermatiit, mille põhjuseks on atoopia või kirbuallergia
  • Naha ja karvkatte probleemid, mis on seotud naha seisundit reguleerivate polüküllastumata rasvhapete, vitamiinide ja mineraalainete vähesusega toidus
  • Immuunsüsteemi häired ja põletikulised seisundid, mis reageerivad toidu suurele oomega-3 rasvhapete sisaldusele, nagu näiteks astma, koliit
  • Igapäevane toit tervetele kassidele
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 6.95 €
Kilohind: 16.20 €
SPECIFIC® Skin Function Support on dermatoosi ja liigse karvakao puhul nahafunktsiooni toetav täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud kassidele. Toidus on kõrge asendamatute rasvhapete linoolhappe ja eikosapentaeenhappe (EPA) ning dokosaheksaeenhappe (DHA) summa tase. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab täiskasvanud kasside tervist.

Soovitused: kasutada esialgu kuni 2 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* Päevane toidukogus grammides

Koostis: kalajahu, maisivalk, mais, nisu, riis, kalaõli, searasv, tselluloosipulber, loomavalgu hüdrolüsaat, kartulivalk, maisitärklis, mineraalid, vitamiinid ja mikroelemendid, kurgirohuõli, kirpteelehe seemnekestad. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin A 24000 RÜ, vitamiin D3 2253 RÜ, vask 10,7 mg (glütsiini hüdraadi vaskkelaat), raud 105,0 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 126,0 mg (glütsiini hüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiini hüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,5 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 1,3 g; zootehnilised lisaained; ammooniumkloriid 5,1 g; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: energia 1595 kJ/100 g (381 kcal/100 g), valk 27,8%, rasv 14,9%, toorkiud 4,1%, toortuhk 6,1%, kaltsium 0,70%, fosfor 0,66%, magneesium 0,06%, oomega-3-rasvhapped 2,0%, EPA 0,72%, DHA 0,69%, oomega-6 rasvhapped 2,8%, linoolhape 2,5%, GLA 0,08%, oomega-6:oomega-3-rasvhapete suhe 1:1.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.