E-POOD
Tootekood: 221022

FDD-HY toiduallergiaga kassile

  • Toidu ebasoodsad kõrvaltoimed (toiduallergia ja/või –talumatus), mille tagajärjeks on naha ja/või seedetrakti probleemid
  • Toidu välistamiskatse
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus ja äge gastroenetriit
  • Põletikuline soolehaigus (inflammatory bowel disease - IBD) 
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma kassile konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 6.55 €
Kilohind: 15.30 €
SPECIFIC® Food Allergen Management hüdrolüüsitud lõhega on koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit kassidele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad, see on kergesti seeduv ja suurendatud naatriumi- ja kaaliumisisaldusega. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab kasside tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat: kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* Päevane toidukogus grammides (kassipoegadele ja täiskasvanud kassidele)

Koostis: riis, riisivalk, hüdrolüüsitud lõhevalk (alla 3000 daltoni) (12%), searasv, mineraalained, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, valgu hüdrolüsaat (alla 10000 daltoni), kalaõli, kirpteelehe seemnekestad. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhe, riis. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhe.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin A 24000 RÜ, vitamiin D3 2253 RÜ, vask 10,7 mg (glütsiini hüdraadi vaskkelaat), raud 105,0 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 126,0 mg (glütsiini hüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiini hüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,5 mg (veevaba kaltsiumjodaat), tauriin 0,3 g; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: energia 1554 kJ/100 g (372 kcal/100 g), valk 27,5%, rasv 12,5%, toorkiud 3,3%, toortuhk 7,2%, kaltsium 0,96%, fosfor 0,86%, magneesium 0,05%, naatrium 0,42%, kaalium 0,92%, oomega-3 rasvhapped 0,3%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.