Koerte toitmissoovitused

Koerte toitmissoovitused

9 nõuannet:

 1. SPECIFIC™ koeratoit vastab kõigile koera vajadustele. 
 2. Järgige söötmisel oma loomaarsti soovitusi.
 3. Jagage päevane toidukogus vähemalt kahele toidukorrale.
 4. Inimeste toit on sageli koera jaoks liiga rasvane ja soolane ning võib hoolimata parimatest kavatsustest loomale halvasti mõjuda. Püüdke vältida koerale toidupalade andmist oma söögilaualt.
 5. Veenduge, et värske joogivesi on loomale alati kättesaadav. 
 6. Jälgige oma koera tervist ja üldist heaolu. 
 7. Kaaluge oma koera regulaarselt ja kohandage toidukoguseid vastavalt sellele.  
 8. Kui arvate, et koera menüüd oleks vaja muuta, arutage seda oma loomaarstiga. 
 9. Võtke kindlasti ühendust oma loomaarstiga, kui koeral esineb ootamatut kaalukõikumist, oksendamist, kõhulahtisust või -kinnisust või kui koer keeldub toidust enam kui 48 tundi.  

Kuivtoit või konserv?

Enamik SPECIFIC™ toite on saadaval nii kuivtoidu kui konservina. Kuivtoitu on üldjuhul soodsam osta ning see annab ühtlasi koerale võimaluse rohkem närida. Pasteet on kuivtoidule maitsev alternatiiv, mida võib koerale anda igapäevaselt, nädalavahetustel, maiusena või lihtsalt vahelduseks. Pasteedid on kergesti avatavas pakendis ning need säilivad külmikus mitu päeva pärast avamist. Serveerige koerale toitu alati toatemperatuuril. 

Kuidas harjutada koera SPECIFIC™ toiduga?

SPECIFIC™ toit on väga maitsev ja enamasti võtavad koerad selle kiirelt omaks. Sellegipoolest on koeri, kes on väga tugevalt kinni oma harjumustes ega pruugi uut toitu oma kausis hästi vastu võtta. Uue toiduga harjumiseks soovitame proovida järgnevaid nippe: 
 • Segage 7-10 päeva jooksul uut toitu üha suuremas koguses vana toidu sisse.
 • SPECIFIC™ kuivtoitu võib anda eraldi või segada leige veega. 
 • Konservtoite võib soojendada ja serveerida kehatemperatuuril. 

Hea toit on oluline!

Ütlus “sa oled see, mida sa sööd” kehtib ka teie koera kohta. Koeratoidu kvaliteet ja koostis on väga oluline. Garanteerime, et SPECIFIC™ toit on teie koerale turvaline ja tervislik valik. 

Toit, mis sobib teie koerale

Kasutage sobiva toidu leidmiseks meie tooteotsingut, kus saate sisestada oma koera vanuse, suuruse ja tervisliku seisundi. SPECIFIC™ koeratoidud on müügil vaid loomakliinikutes - nii saame olla kindlad, et saate toiduga alati kaasa parimad nõuanded ja soovitused.