Koera kaalu jälgimine

Kas teie koer on ülekaaluline? Alustage kaalu langetamist juba täna!

Kaalulanguse võti seisneb õige toidu andmises õiges koguses. Aidake oma sõbral SPECIFIC™ kaalulangetusprogrammiga taas vormi saada.

1. samm

Kaalumine ja kaalu alandamise plaan:
Teie koer kaalutakse ja määratakse ohutuks kaalulanguseks vajalik energiavajadus. Kaalulangust toetav täistoit Weight Reduction on saadaval nii kuivtoidu kui maitsva pasteedina.

2. samm

Kaalu alandamine:

Algab tegelik kaalu langetamine. Koera kaalutakse regulaarselt ja toidu koguseid kohandatakse pidevalt, et saavutada ideaalkaal ohutult ja stabiilselt.

3. samm

Kaalu jälgimine:

Kui ideaalkaal on saavutatud, on ideaalkaalu säilitamiseks oluline jätkata Weight Control toiduga.

Paluge abi loomaarstilt

Paluge kaalulangetusplaani koostamisel abi oma loomaarstilt. Loomaarst annab soovitusi päevase toidukoguse arvutamiseks, võttes arvesse nii looma suurust, aktiivsust kui ideaalkaalu. Enamasti tehakse arvutused SPECIFIC™ Weight Management programmi abil loomakliinikus.

 

Kes ütleb, et mu koer on ülekaaluline?

Koerte kaalutõus on tavapärane probleem

Te ei ole üksi. Uuringutega on tõestatud, et 25-45% koertest on ülekaalulised. Ülekaal võib põhjustada või raskendada tõsiseid terviseprobleeme nagu:

Parim lahendus koera vormi taastamisest on kombinatsioon loomaarsti soovitatud koguses õigest toidust ja liikumisest.


 

Alustage kaalulangetusega kohe!

Kaalu alandamise võti peitub õiges koguses ja toidus. Oluline on üle vaadata ka elustiil. Tutvuge meie nõuannetega siin.

Ülekaalulised koerad

Paljude koeraomanike jaoks on nende lemmiku kaalulangetus keeruline ja sageli püütakse seda teemat üldse vältida. Tegelikult on see aga täiesti loomulik.

Kaalulangetus võib teie mõlema omavahelisele suhtlemisele hästi mõjuda - saate oma koeraga rohkem aega veeta ja üheskoos mängida. Kaalulangetuse ajal panete kindlasti tähele, et teie koer muutub järk-järgult aktiivsemaks ja mänguhimulisemaks.Kas kaalulangetus on mu koera jaoks väga kurnav?

Üks levinumaid valearvamusi on, et koer tunneb kaalulangetuse ajal ebamugavust. Tegelikult on toidud Weight Reduction ja Weight Control väga maitsvad, need meeldivad kindlasti teie koerale, ja ta tunneb end sõltumata toidu väikesest rasva- ja energiasisaldusest suurepäraselt.

Testide põhjal parim

Saksamaa tarbijate ajakiri ÖKO-TEST hindas SPECIFIC™ Weight Reduction kuivtoidu "väga heaks".

Võti on portsjoni suuruses

Kui koer sööb päevasest soovituslikust kogusest rohkem, saab lisaks maiuseid või kodust toitu, läheb tema päevane kaloraaž lõhki. Lisakalorid ladestuvad kehas rasvana. Isegi kui te seda kohe tähele ei pane, ei lase tulemused end kaua oodata. Pidage meeles, et ülesöötmine ei tee head teie koera tervisele ega teie rahakotile.

Kas pean maiuste andmise lõpetama?

Kindlasti mitte, kuid maiused peaksid olema tervislikud. Healthy Treats ja Healthy Treats Mini on mõlemad suure kiudaine- ja vähese rasvasisaldusega ning on ohutud andmiseks ka diabeetikutest koertele.
5 Healthy Treats maiust võrdub ca 15 grammi Weight Reduction või Weight Control kuivtoiduga. Lugege veel tervislike maiuste kohta.

Millal külastada loomaarsti?

Kaalulangus või -tõus võib viidata ka mõnele haigusele. Pöörduge loomaarsti poole, kui täheldate oma koeral mõnda järgmistest sümptomitest:

  • Ootamatu kaalutõus või -langus
  • Oksendamine
  • Kõhulahtisus
  • Kõhukinnisus
  • Keeldub toidust kauem kui 48 tundi


Mängige koos!

Kaalulangetusprogrammiga panete aluse oma koera veelgi õnnelikumale ja tervele elule. Nautige koosolemise aega ja mängige koos!