E-POOD
Tootekood: 031099

CRD-2 kaalu säilitamiseks koerale

 • Kehakaalu hoidmine
 • Diabetes mellitus
 • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
 • Hüperlipideemia
 • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 17.46 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Madala rasvasisalduse ja kõrge kiusisalduse tulemuseks on madal energiasisaldus. Isegi kaalu langetamise ja/või kehakaalu säilitamise perioodi vältel võimaldab see anda mahuliselt märgatava koguse toitu, mis tagab koerale täiskõhutunde.

L-karnitiin osaleb rasvhapete transpordis mitokondritesse ja soodustab rasvade oksüdatsiooni ning lihaskoe säilimist.

Oomega-3 rasvhapped aitavad ülekaalulistel koertel säilitada liigeste normaalset liikuvust. Oomega-3 rasvhapped avaldavad ka soodsat mõju nahale ja karvastikule.

Mõõdukalt suurendatud valgusisaldus soodustab lihasmassi säilimist.

Toidu aeglaselt lagunevad süsivesikud ja kõrge kiusisaldus soodustavad glükoosi järk-järgulist vabanemist, muutes toidu sobivaks diabetes mellitusega patsientidele.

LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ CRD-2 Weight Control on sobiv toit koertele pärast edukat kaalu langetamist, samuti vähem aktiivsetele ja/või steriliseeritud/ kastreeritud koertele.
 • Koerad tüsenevad sageli, sest omanikele meeldib neid toiduga „hellitada“. Ülekaalulisusele kalduvate koerte puhul tuleks omanikele soovitada kasutada selleks puhuks SPECIFIC™ CRW-1 Weight Reduction toitu, kuna see minimeerib ülekaalu väljakujunemise riski.
 • Omanikele, kes soovivad maiuspalu anda koerale, kellel on kaalulangetus periood või diabetes mellitus, tuleks soovitada kasutada SPECIFIC™ CT-H(M) Healthy Treats (Mini) maiuseid. Ülekaalulisuse vältimiseks on soovitatav sel perioodil igapäevast toidukogust vähendada vastavalt koerale antavate väherasvaste, kõrge kiusisaldusega maiuste arvule.
 • Enamiku diabetes mellituse raviskeemide kohaselt soovitatakse päevane toidukogus jagada kahe toitmiskorra vahel. Toitmiskordade ajastamine oleneb tavaliselt konkreetse patsiendi insuliini aktiivsusest.
 • Suurendatud lahustuva ja lahustumatu kiu sisaldus SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction toidus toetab mao-sooletrakti motiilsust ja seedetrakti tervist.
 • SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction toidu madala rasvasisalduse tõttu on see sobivaks valikuks ka hüperlipideemia ja sapipeetuse korral.
 • Kuna SPECIFIC™ CRD-2 Weight Reduction toitu antakse reeglina piiratud koguses, on mineraalainete ja rasvlahustuvate vitamiinide sisaldust toidus veidi suurendatud.

EI SOOVITATA

Noortele kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele, kuna nende energiavajadus on suur​.

KOOSTIS

Nisu, kalajahu, tselluloosipulber, hüdrolüüsitud sealihavalk, munad, riis, peedisäsi, maisivalk, mineraalained, loomne rasv, kartulivalk, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, metioniin, L-karnitiin, päevalilleõli.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid. 

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: