E-POOD
Tootekood: 211182

CRD-2 kaalu säilitamiseks koerale

  • Kehakaalu säilitamine
  • Diabetes mellitus
  • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
  • Hüperlipideemia
  • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 19.66 €
Kilohind: 11.48 €
SPECIFIC® Weight Control on täisväärtuslik ravitoit liigse kehakaalu alandamiseks või ideaalkaalu säilitamiseks ja glükoosivaru reguleerimiseks (Diabetes mellitus) täiskasvanud koertele. Toidus on madal energiatihedus ja madal mono- ja disahhariidide tase. Katab kõik kaalu langetavate ja ideaalkaalu säilitavate koerte ja Diabetes mellitus’ega koerte toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.

Soovitused: kasutada kuni ideaalkaalu saavutamiseni või diabeedi korral esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* terved koerad/diabetes mellitus'ega
** kaalu säilitamine ülekaalulisusele kalduvatel koertel
*** kaalu langetamine ülekaalulistel koertel

Koostis: nisu, kalajahu, maisivalk, tselluloosipulber, peedisäsi, munapulber, loomavalgu hüdrolüsaat, mineraalained, taimeõli, vitamiinid ja mikroelemendid, antarktiline krill, kalaõli, kartulivalk, pärm, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Süsivesikuallikad: nisu. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1227 RÜ, vask 4,7 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 79,9 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 124 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 4,7 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,11 mg (selenometioniin), jood 2,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat), L-karnitiin 300 mg; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1326 kJ/100 g (317 kcal/100 g), valk 23,8%, rasv 5,9%, toorkiud 6,5%, toortuhk 5,6%, kaltsium 0,85%, fosfor 0,73%, tärklis 36,5%, suhkur 2,8%, oomega-3-rasvhapped 0,56%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.