E-POOD

CRD-1-XS ülekaalulisele koerale XS-graanul

  • Ülekaal
  • Diabetes mellitus
  • Koliit, krooniline kõhulahtisus, kõhukinnisus
  • Hüperlipideemia
  • Sapipeetus
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Toode ei ole hetkel saadaval
SPECIFIC® Weight Reduction on liigse kehakaalu alandamiseks ja glükoosivaru reguleerimiseks (diabetes mellitus) loodud täisväärtuslik ravitoit koertele. Toidul on madal energiatihedus ja madal mono- ja disahhariidide tase. Katab kõik kaalu langetavate koerte ja diabetes mellitus’ega koerte toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.

Soovitused: kasutada kuni ideaalkaal on saavutatud või diabeedi korral esialgu kuni 6 kuud. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


* terved koerad/diabetes mellitus'ega
** kaalu säilitamine ülekaalulisusele kalduvatel koertel
*** kaalu langetamine ülekaalulistel koertel

Koostis: nisu, kalajahu, maisivalk, kaer, tselluloosipulber, peedisäsi, loomavalgu hüdrolüsaat, kartulivalk, antarktiline krill, kalaõli, mineraalained, taimeõli, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Süsivesikuallikad: nisu, kaer. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1227 RÜ, vask 4,4 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 74,0 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 115 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 4,4 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,1 mg (selenometioniin), jood 2,0 mg (veevaba kaltsiumjodaat), L-karnitiin 300 mg; naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1147 kJ/100 g (274 kcal/100 g), valk 29,7%, rasv 6,1%, toorkiud 13,2%, toortuhk 5,6%, kaltsium 0,85%, fosfor 0,70%, tärklis 24,0%, suhkur 1,8%, oomega-3-rasvhapped 0,72%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.