E-POOD

CPD-XS täistoit väikest kasvu kutsikale XS-graanul

  • väikest kasvu tõugu kutsikatele võõrutamisest kuni täiskasvanukaalust 80% saavutamiseni 
  • kõikidele tõugudele tiinuse ja imetamise ajal
  • anoreksia korral
  • haigusjärgseks paranemiseks
Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Toode ei ole hetkel saadaval
SPECIFIC® Puppy Small Breed on tasakaalustatud täistoit väikest tõugu kutsikatele (kehakaal täiskasvanuna <10 kg) ja tiinetele ning imetavatele emastele koertele. Toidus on suur energiasisaldus ja oluliste toitainete tase on kõrgendatud. Toit katab kõik väikesekasvulist tõugu kutsikate ja tiinete ning imetavate emaste koerte toitainelised vajadused ja toetab nende tervist.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


*täiskasvanud koera kehakaalust

Koostis: nisu, kalajahu, maisivalk, searasv, mineraalained, loomavalgu hüdrolüsaat, peedisäsi (2,5%), vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli, munapulber, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1044 RÜ, vask 10,2 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 108 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 129 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,4 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,6 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1616 kJ/100 g (386 kcal/100 g), valk 25,6%, rasv 14,3%, toorkiud 1,8%, toortuhk 6,1%, kaltsium 0,97%, fosfor 0,87%, oomega-3-rasvhapped 0,63%, DHA 0,20%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registrinumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.