E-POOD
Tootekood: 031702

CJD liigeseprobleemidega koerale

Täistoit täiskasvanud ja eakatele koertele normaalse liigesefunktsiooni soodustamiseks.

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 30.96 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Ainulaadselt suur oomega-3 rasvhapete, EPA ja DHA sisaldus normaalse liigesefunktsiooni ja liigeste liikuvuse soodustamiseks.

Oomega-3 rasvhapped pärinevad kalaõlist. See tõttu on need EPA ja DHA vormis toidus juba olemas ning nende kasulik toime saab alata kohe.

Tasakaalustatud täistoidu energiasisaldus on väga mõõdukas, et toetada optimaalse kehakaalu säilitamist ja hoida liigeste tervist. Sisaldab L-karnitiini, mis soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist.

Looduslik glükosamiin ja kondroitiin toetavad liigeste tervist. Toidus on rohkelt antioksüdante, mis puhastavad liigeseid vabadest radikaalidest. Mangaan on kaastegur proteoglükaanide sünteesil ja toidu suur mangaanisisaldus toetab normaalset liigesefunktsiooni.

LISAINFORMATSIOON

  • Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.
  • Ülekaalulisus põhjustab liikumissüsteemi suurt koormust. Seepärast on tähtis jälgida koera kehamassi ja konditsiooni, kohandades vastavalt toidu kogust, et saavutada või säilitada ideaalselt kehakaalu.
  • Organismi rakumembraanides olemasolevate rasvhapete asendamine SPECIFIC™ CJD Joint Support toidust saadavate rasvhapetega (EPA ja DHA) võtab aega. Seetõttu võib toidu täieliku mõju ilmnemiseni kuluda 6-12 nädalat.
  • SPECIFIC™ CJD Joint Support on spetsiaalselt pakendatud lämmastikukeskkonda, et säilitada selle unikaalselt suurt EPA, DHA ja GLA sisaldust.

EI SOOVITATA

  • Noortele, kiiresti kasvavatele kutsikatele.
  • Tiinetele või imetavatele koertele

KOOSTIS

Nisu, riis, kalajahu, tselluloosipulber, kalaõli, maisivalk, hüdrolüüsitud sealihavalk, munad, peedisäsi, vitamiinid ja mikroelemendid, mineraalained, päevalilleõli, kripteelehe seemnekestad, hüdrolüüsitud koorikloomade koorikud (glükosamiini allikas), kurgirohuõli, hüdrolüüsitud kanakõhr (kondroitiini allikas), L-karnitiin, loomne rasv.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat ja askorbüülpalmitaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: