E-POOD
Tootekood: 031061

CGD-M täistoit eakale keskmist kasvu koerale

Igapäevane täistoit keskmisekasvulist tõugu koertele (10-25 kg) alates 7. eluaastast.
Vali pakendi suurus
Hind: 15.84 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Keskmiselt vähendatud valgu, fosfori ja naatriumi sisaldus vähendab neerude koormust ja toetab nii eakatel koertel neerufunktsiooni. Suure bioloogilise väärtusega valgud tagavad koerale piisava asendamatute aminohapete koguse.
 
UUS! Suurendatud EPA ja DHA sisaldus. EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju naha ja karvastiku tervisele ning terve liigesekõhre ja liigeste normaalse liikuvuse säilitamisele eakatel koertel.

Suurendatud kiusisalduse tulemuseks on kergelt vähenenud energiasisaldus. See toetab ideaalse kehakaalu hoidmist eakatel, vähenenud energiavajadusega koertel.
 
Tauriin on ülioluline toitaine ainevahetuse mitmete aspektide jaoks. Tauriini on vaja müokardi normaalseks tööks ja eakate koerte südamelihasefunktsiooni säilitamiseks.
 
Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis seonduvad valgeliblede retseptoritega, ergutades sellega immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

LISAINFORMATSIOON

  • Kalast pärinevad EPA ja DHA aitavad toetada eakate koerte neerufunktsiooni.
  • L-karnitiin osaleb rasvade transpordis mitokondritesse ning soodustab rasvade oksüdatsiooni ja lihaskoe säilimist, mis aitab eakatel koertel säilitada ideaalset kehakaalu.
  • Toidus sisalduvad mannanoligosahhariidid (MOS) seovad patogeenseid baktereid, takistades nii nende kontakti seedetrakti limaskestaga. See aitab toetada eakate koerte seedetrakti tervist.
  • Suurendatud kiusisaldus toetab normaalset soolte motoorikat

EI SOOVITATA

Kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele.

KOOSTIS

Nisu, maisivalk, kalajahu, kalaõli, peedisäsi, hüdrolüüsitud linnulihavalk, fermenteeritud vadakuvalk, searasv, mineraalained, munad, vitamiinid ja mikroelemendid, pärm (sh ß-1,3/1,6-glükaanide ja mannanoligosahhariidide allikas), lüsiin, metioniin, treoniin, trüptofaan, tauriin, L-karnitiin. 
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ja maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: