E-POOD
Tootekood: 211022

CDD toiduallergiaga koerale

  • Toiduallergia või -talumatus, mille tagajärjeks on reeglina naha ja seedetrakti probleemid
  • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (EPI)
  • Mao-sooletrakti häired, nagu oksendamine, kõhulahtisus ja meteorism
  • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon)
  • Uraatne urolitiaas
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 22.68 €
Kilohind: 11.34 €
SPECIFIC® Food Allergen Management on koostisosade ja toitainete talumatuse sümptomeid vähendav, maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv ja uraatkivide moodustumist vähendav täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad, valgusisaldus on piiratud, kuid kõrgekvaliteediline ja hästiseeduv. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab täiskasvanud koerte tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Uraatkivide moodustumise vähendamiseks kasutada kuni 6 kuud, aga pöördumatute kusihappe metabolismihäirete korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.Koostis: riis (65%), munapulber (23%), mineraalained, searasv, valgu hüdrolüsaat, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, kirpteelehe seemnekestad (0,45%), rosmariiniekstrakt. Valguallikad: munad, valgu hüdrolüsaat. Süsivesikuallikad: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, munad, valgu hüdrolüsaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1106 RÜ, vask 7,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 118 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 184 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,16 mg (selenometioniin), jood 3,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1584 kJ/100 g (379 kcal/100 g), valk 16,0%, rasv 12,0%, toorkiud 1,0%, toortuhk 5,7%, kaltsium 0,70%, fosfor 0,54%, puriinid 0,02%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.