E-POOD
Tootekood: 031057

CDD toiduallergiaga koerale

 • Toiduallergia või -talumatus, mille tagajärjeks on reeglina naha ja seedetrakti probleemid
 • Eksokriinne pankreasepuudulikkus (EPI)
 • Mao-sooletrakti häired, nagu oksendamine, kõhulahtisus ja meteorism
 • Seedimatus (malabsorbtsioon/maldigestioon)
 • Uraatne urolitiaas
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 22.32 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Toit sisaldab vähe erinevaid koostisosi ja põhineb munal ja riisil. Mõlemad komponendid on väikese allergeensusega, mille tõttu on need ideaalseteks koostisosadeks hüpoallergeensetes toitudes.

Väga kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad teevad toidu eriti sobivaks peensoole diarröaga patsientidele.

Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga mitmekordselt vedelikku ja on tuntud oma kasuliku toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.

Puriin on prekursoriks uraadikristallidele. Üliväike puriini sisaldus kombinatsioonis vähendatud valgusisaldusega ja indutseeritava uriini aluselise pH-ga teevad CDD-st esmavaliku sööda uraadikristallide moodustumise vähendamiseks.

LISAINFORMATSIOON

 • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management on tasakaalustatud hüpoallergeenne täistoit, mis sisaldab ainult väikest arvu erinevaid koostisosi (põhineb riisil ja hüdrolüüsitud lõhevalgul). Toit vastab toiduallergiaga kutsikate ja täiskasvanud koerte toitainelistele vajadustele.
 • Toiduallergia sümptomite vältimiseks on ülioluline, et ei antaks midagi muud peale hüpoallergeense toidu. Toiduallergiaga koerte omanikud võivad oma koera ohutult premeerida SPECIFIC™ CTHY Hypoallergenic Treats maiustega. Need maiused ei sisalda muid koostisosi peale nende, mida on kasutatud SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management koostises. Seetõttu ei ole kahtlust, et seda toitu söövad toiduallergiaga koerad neid taluvad.
 • Toidu ebasoodsate kõrvaltoimete diagnoosimise „kuldstandardiks“ peetakse eliminatsioonidieeti kodutoiduga ja sellele järgnevat provokatsiooni. Praktilistes olukordades, kus pole võimalik kasutada kodutoitu, võib eliminatsioonidieeti läbi viia SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management toiduga.
 • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management toidul on hea kvaliteet, kergestiseeditavad koostisosad ja suurendatud elektrolüütide sisaldus. Selle tõttu on see eriti kasulik patsientidele, kellel on mao-sooletrakti probleemid, mis on seotud seedetrakti ägedate imendumishäiretega, maldigestiooniga ja/või eksokriinse pankreasepuudulikkusega.
 • Mao-sooletrakti probleemidega koerte toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy kogus 3-5 toitmiskorra vahel.
 • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. SPECIFIC™ CDD Food Allergy Management on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine

KOOSTIS

Riis, munad, mineraalained, searasv, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, tselluloosipulber, metioniin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ja maitseaineid.

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: