E-POOD
Tootekood: 031789

CDD-HY hüdrolüüsitud toit allergiaga koerale

  • Toidu ebasoodsad kõrvatoimed (toiduallergia ja/või –talumatus), mille tagajärjeks on naha ja/või seedetrakti probleemid
  • Toidu välistamiskatse
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus ja äge gastroenetriit
  • Põletikuline soolehaigus (inflammatory bowel disease - IBD)
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 27.72 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS


Hüdrolüüsitud lõhevalk, mille molekulmass on <10000 daltonit, on kergesti seeditav ja väikese allergeensusega.Riis on väikese allergeensusega ja kergesti seeditav, mille tõttu on see ideaalseks koostisosaks hüpoallergeensetes
toitudes. Riis ei sisalda gluteeni ja selle tõttu taluvad seda gluteeniallergia/-talumatusega koerad.


Väga kvaliteetsed ja kergestiseeditavad koostisosad teevad toidu eriti sobivaks peensoole diarröaga patsientidele.Kirpteelehe seemnekestadest saadud psüllium on geelistuv ja lahustuv kiud, mis absorbeerib võrreldes oma kaaluga
mitmekordselt vedelikku. Psüllium on tuntud oma soodsa toime tõttu seedetrakti töö regulatsioonile.


Tasakaalustatud täistoit, mille soovitatav toitainete sisaldus vastab kasvavate ja täiskasvanud koerte toitainelistele
vajadustele. Seetõttu on toit sobiv ka kutsikatele.

LISAINFORMATSIOON

  • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management on tasakaalustatud hüpoallergeenne täistoit, mis sisaldab ainult väikest arvu erinevaid koostisosi (põhineb riisil ja hüdrolüüsitud lõhevalgul). Toit vastab toiduallergiaga kutsikate ja täiskasvanud koerte toitainelistele vajadustele.
  • Toiduallergia sümptomite vältimiseks on ülioluline, et ei antaks midagi muud peale hüpoallergeense toidu. Toiduallergiaga koerte omanikud võivad oma koera ohutult premeerida SPECIFIC™ CT-HY Hypoallergenic Treats maiustega. Need maiused ei sisalda muid koostisosi peale nende, mida on kasutatud SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management koostises. Seetõttu ei ole kahtlust, et seda toitu söövad toiduallergiaga koerad neid taluvad.
  • Toidu ebasoodsate kõrvaltoimete diagnoosimise „kuldstandardiks“ peetakse eliminatsioonidieeti kodutoiduga ja sellele järgnevat provokatsiooni. Praktilistes olukordades, kus pole võimalik kasutada kodutoitu, võib eliminatsioonidieeti läbi viia SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management toiduga.
  • SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy Management toidul on hea kvaliteet, kergestiseeditavad koostisosad ja suurendatud elektrolüütide sisaldus. Selle tõttu on see eriti kasulik patsientidele, kellel on mao-sooletrakti probleemid, mis on seotud seedetrakti ägedate imendumishäiretega, maldigestiooniga ja/või eksokriinse pankreasepuudulikkusega.
  • Mao-sooletrakti probleemidega koerte toitmisel on soovitatav jagada päevane SPECIFIC™ CDD-HY Food Allergy kogus 3-5 toitmiskorra vahel.
  • Eksokriinset pankreasepuudlikkust iseloomustab pankrease seedeensüümide suur langus. SPECIFIC™ CDD Food Allergy Management on kergesti seeditav ja seetõttu ideaalne valik eksokriinse pankreasepuudlikkuse all kannatavatele patsientidele. Soovitatav on siiski pankrease ensüümpreparaatide kasutamine.

KOOSTIS

Riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, searasv, mineraalained, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, päevalilleõli, kirpteelehe seemnekestad.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT.
Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.


TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.


TOOTE INFOLEHT: