E-POOD
Tootekood: 211032

CDD-HY hüdrolüüsitud toit allergiaga koerale

  • Toidu ebasoodsad kõrvatoimed (toiduallergia ja/või –talumatus), mille tagajärjeks on naha ja/või seedetrakti probleemid
  • Toidu välistamiskatse
  • Mao-sooletrakti häired, nagu kõhulahtisus, oksendamine ja meteorism, mille põhjuseks on malabsorbtsioon ja maldigestioon, eksokriinne pankreasepuudulikkus ja äge gastroenteriit
  • Põletikuline soolehaigus (inflammatory bowel disease - IBD)
Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 31.00 €
Kilohind: 14.58 €
SPECIFIC® Food Allergen Management hüdrolüüsitud lõhega on koostisosade ja toitainete talumatuse ja (akuutsete) soolte imendumishäirete sümptomeid vähendav ja maldigestsiooni ja/või eksokriinset pankreasepuudulikkust kompenseeriv täisväärtuslik ravitoit koertele. Toidus on selekteeritud ja alandatud valkude ja süsivesikute allikad, see on kergesti seeduv ja suurendatud naatriumi- ja kaaliumisisaldusega. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab koerte tervist.

Soovitused: talumatuse puhul kasutada 3 kuni 8 nädalat; kui talumatuse sümptomid kaovad, võib seda toitu kasutada esialgu kuni üks aasta. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga. Seedehäirete puhul kasutada kuni 12 nädalat, aga kroonilise pankreasepuudulikkuse korral kogu elu. Enne kasutamist ja kasutamise pikendamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.


*täiskasvanud koera kehakaalust

Koostis: riis, riisivalk, searasv, hüdrolüüsitud lõhevalk (9%), mineraalained, valgu hüdrolüsaat, tselluloosipulber, vitamiinid ja mikroelemendid, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Valguallikad: hüdrolüüsitud lõhevalk, riisivalk, valgu hüdrolüsaat. Süsivesikuallikas: riis. Kergelt seeditavad koostisosad: riis, hüdrolüüsitud lõhevalk, valgu hüdrolüsaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1179 RÜ, vask 11,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 33,6 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 158 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 1,2 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,2 mg (selenometioniin), jood 2,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1551 kJ/100 g (371 kcal/100 g), valk 22,8%, rasv 11,8%, toorkiud 1,8%, toortuhk 6,8%, kaltsium 1,05%, fosfor 0,85%, naatrium 0,34%, kaalium 0,76%, oomega-3-rasvhapped 0,31%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.