E-POOD
Tootekood: 031054

CCD kuseteede haigustega koerale

Struviitsete kusekivide lahustamiseks ja taastekkimise vähendamiseks täiskasvanud koertel.

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.
Vali pakendi suurus
Hind: 54.90 €

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Toidu koostises on vähendatud magneesiumi ja fosfori (struviitsete koostisosade) sisaldust, et saavutada struviitsete kristallide ja kusekivide lahustamine ja hoida ära nende taastekkimine.

Uriini pH alla 6,4 lahustab olemasolevad struviidikristallid ja hoiab ära uute struviidikristallide väljasadestumise.

Kvaliteetsed ja kergesti seeditavad koostisosad tagavad toitainete maksimaalse tarbimise, vähendades samal ajal rooja kogust.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju liigeste, naha ja karvastiku tervisele. 

LISAINFORMATSIOON

  • Suurendatud naatriumisisaldus ärgitab koera rohkem jooma. See on seotud uriini mineraalide kontsentratsiooni vähenemisega ja urineerimissageduse suurenemisega.
  • Jagades SPECIFIC™ CCD Struvite Management päevanormi 3-4 toitmiskorra vahel, väheneb einejärgse (postprandiaalse) uriini pH tõus.
  • Struviitne urolitiaas on sageli seotud kuseteede infektsioonidega. Kuseteede infektsioonide esinemise korral on SPECIFIC™ CCD Struvite Management efektiivne vaid siis, kui ravitakse ka infektsiooni.
  • Struviitne urolitiaas on vaid üks koertel esineda võivatest urolitiaasi liikidest. Ülioluline on määrata kindlaks kusekivi liik, kuna erinevat liiki kusekivide puhul võib olla vajalik erinev toitmisstrateegia (vt. Urolitiaasi kontrollimise graafik peatükis SPECIFIC™ toitude tehniline informatsioon).

EI SOOVITATA

  • Urolitiaasi korral, mille tekkepõhjuseks on kaltsiumoksalaadi, ammooniumuraadi või tsüstiini settimine.
  • Uriini hapustavate vahendite samaaegse kasutamise korral
  • Metaboolse atsidoosi korral.
  • Hüperlipideemia või pankreatiidiga koertele.
  • Kutsikatele ja tiinetele või imetavatele koertele.

KOOSTIS

Maisitärklis, nisu, maisivalk, loomne rasv, munad, mineraalained, kalajahu, tselluloosipulber, hüdrolüüsitud sealihavalk, vitamiinid ja mikroelemendid, metioniin, kirpteelehe seemnekestad, päevalilleõli.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid. 

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: