E-POOD
Tootekood: 211012

CCD kuseteede haigustega koerale

Struviitsete kusekivide lahustamiseks ja taastekkimise vähendamiseks täiskasvanud koertel.

Tähelepanu! Tegemist on ravitoiduga. Enne ravitoidu söötmist oma koerale konsulteeri loomaarstiga.

Osta 5 kotti SPECIFIC kuivtoitu, saad kuuenda koti sama toitu TASUTA! (Tutvu reeglitega)
Vali pakendi suurus
Hind: 18.90 €
Kilohind: 9.45 €
SPECIFIC® Struvite Management on struviitkivide lahustamiseks ja struviitkivide taastekkimisohu vähendamiseks loodud täisväärtuslik ravitoit täiskasvanud koertele. Toidul on uriini hapestavad omadused ja vähendatud magneesiumi- ning fosforisisaldus. Valgusisaldus on piiratud, kuid valk on kvaliteetne. Katab kõik toitainelised vajadused ja toetab täiskasvanud koerte tervist.

Soovitused: kasutada 5 kuni 12 nädalat struviitkivide lahustamiseks ja kuni kuus kuud taastekkimisohu vähendamiseks. Enne kasutamist on soovitatav konsulteerida loomaarstiga.

Söötmissoovitused: vaadake söötmisjuhendit. Vajadusel muutke kogust, et säilitada või saavutada ideaalset kehakaalu. Päevanormi võib jagada kahe või rohkema söötmiskorra vahel. Värske vesi peab olema kogu aeg saadaval.Koostis:
maisitärklis, nisu, maisivalk, searasv, mais, munapulber, mineraalained, kalajahu, loomavalgu hüdrolüsaat, kartulivalk, antarktiline krill, vitamiinid ja mikroelemendid, tselluloosipulber, pärm, kalaõli, kirpteelehe seemnekestad, rosmariiniekstrakt. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid.

Lisaained (kg kohta): Toitainelised lisaained: vitamiin D3 1180 RÜ, vask 7,0 mg (glütsiinihüdraadi vaskkelaat), raud 118 mg (raudsulfaadi monohüdraat), tsink 184 mg (glütsiinihüdraadi tsinkkelaat), mangaan 7,0 mg (glütsiinihüdraadi mangaankelaat), seleen 0,16 mg (selenometioniin), jood 3,2 mg (veevaba kaltsiumjodaat); naturaalsete antioksüdantidega. Uriini hapestav aine: metioniin 6,3 g.

Analüütiline koostis: metaboliseeruv energia 1714 kJ/100 g (410 kcal/100 g), valk 21,0%, rasv 19,0%, toorkiud 1,6%, toortuhk 5,6%, kaltsium 0,55%, fosfor 0,38%, naatrium 0,60%, magneesium 0,06%, kaalium 1,0%, kloriid 1,6%, väävel 0,35%, oomega-3-rasvhapped 0,37%.

Parim enne kuupäev, partiinumber ja registreerimisnumber: vaadake kotil olevalt templilt. Hoida kuivas ja jahedas kohas.