Kassi kaalu jälgimine

Kas teie kass on ülekaaluline? Alustage kaalu langetamist juba täna!

Kaalulanguse võti seisneb õige toidu andmises õiges koguses. Aidake oma sõbral SPECIFIC™ kaalulangetusprogrammiga taas vormi saada.

1. samm

Kaalumine ja kaalu alandamise plaan

Teie kass kaalutakse ja määratakse ohutuks kaalulanguseks vajalik energiavajadus. Kaalulangust toetav täistoit Weight Reduction on saadaval nii kuivtoidu kui maitsva pasteedina.

2. samm

Kaalu alandamine:

Algab tegelik kaalu langetamine. Kassi kaalutakse regulaarselt ja toidu koguseid kohandatakse pidevalt, et saavutada ideaalkaal ohutult ja stabiilselt. 

3. samm

Kaalu jälgimine:

Kui ideaalkaal on saavutatud, on oluline seda keskmise energiasisaldusega toiduga hoida. Meie täiskasvanud kassidele mõeldud toit Adult on tark valik kaalu säilitamiseks.

 

Kes ütleb, et mu kass on ülekaaluline?

Kasside kaalutõus on tavapärane probleem

Te ei ole üksi. Uuringutega on tõestatud, et 25-45% kassidest on ülekaalulised. Ülekaal võib põhjustada või raskendada tõsiseid terviseprobleeme nagu:

  • Diabeet
  • Kusekivid
  • Südamehaigused
  • Liigesevaevused

Parim lahendus kassi vormi taastamiseks on kombinatsioon loomaarsti soovitatud koguses õigest kassitoidust ja liikumisest.
 


 

Kas kaalulangetus on mu kassi jaoks väga kurnav?

Üks levinumaid valearusaamasid on, et kass tunneb kaalulangetuse ajal ebamugavust. Tegelikult on kaalu langetamiseks mõeldud toit Weight Reduction väga maitsev, teie kassile see kindlasti meeldib ja ta tunneb end sõltumata toidu väikesest rasva- ja energiasisaldusest suurepäraselt. 

Ülekaalulised kassid

Paljude kassiomanike jaoks on nende lemmikute kaalulangetus keeruline ja sageli püütakse seda teemat üldse vältida. Tegelikult on see aga täiesti loomulik.

Kaalulangetus võib teie mõlema omavahelisele suhtlemisele hästi mõjuda - saate oma kassiga rohkem aega veeta ja üheskoos mängida. Kaalulangetuse ajal panete kindlasti tähele, et teie kass muutub järk-järgult aktiivsemaks ja mänguhimulisemaks. 
 Paluge abi loomaarstilt

Paluge kaalulangetusplaani koostamisel abi oma loomaarstilt. Loomaarst teeb soovitusi päevase toidukoguse arvutamiseks, võttes arvesse nii looma suurust, aktiivsust ja ideaalkaalu. Enamasti tehakse arvutused SPECIFIC™ Weight Management programmi abil loomakliinikus.

Alustage kaalu langetamisega kohe!

Õige toit täpselt kindlaks määratud koguses on väga oluline, kuid vahel on vaja lisaks teha muudatusi ka lemmiku elustiilis. Tutvuge meie nõuannetega siin

See on lihtne - võti on portsjoni suuruses

Kui kass sööb päevasest soovituslikust kogusest rohkem, saab lisaks maiuseid või kodust toitu, läheb tema päevane kaloraaž lõhki. Lisakalorid ladestuvad kehas rasvana. Isegi kui te seda kohe tähele ei pane, ei lase tulemused end kaua oodata. Pidage meeles, et ülesöötmine ei tee head teie kassi tervisele ega teie rahakotile. 
 

Millal külastada loomaarsti?

Kaalulangus või -tõus võib viidata ka mõnele haigusele. Pöörduge loomaarsti poole, kui täheldate oma kassil mõnda järgmistest sümptomitest:

  • Ootamatu kaalutõus või -langus
  • Oksendamine
  • Kõhulahtisus
  • Kõhukinnisus
  • Keeldub toidust kauem kui 48 tundi

Mängige koos!

Kaalulangetusprogrammiga panete aluse oma kassi veelgi õnnelikumale ja tervele elule. Nautige koosolemise aega ja mängige koos.