E-POOD
Tootekood: 031051

CAD 12 kg täistoit aktiivsele koerale

  • Suurenenud aktiivsus, koormus
  • Haiguse- või operatsioonijärgne paranemine
  • Anoreksia, kahheksia
  • (Metaboolne) stress
Toode ei ole hetkel saadaval

OMADUSED JA KOOSTISE PÕHJENDUS

Suur energia ja rasva sisaldus kombineerituna hea seeduvusega võimaldab vähendada päevast mahulist toidukogust, mis on eeliseks suurema energiavajadusega koerte puhul. Tasakaalustatud toit vastab väga aktiivsete koerte vajadustele ja kvaliteetse valgu sisaldus tagab lihasmassi säilimise ja juurdekasvu.

EPA ja DHA on oomega-3 rasvhapped, mis avaldavad soodsat mõju liigeste tervisele, nahale ja karvastikule.

Sisaldab pärmist pärinevaid ß-1,3/1,6-glükaane, mis võivad seonduda valgeliblede retseptoritega, ergutades nii immuunsüsteemi ja toetades immuunvastust.

Suur energia ja tasakaalustatud toitainete sisaldus kombineerituna hea seeditavusega soodustab kehamassi taastumist haigusest paranemise perioodil.

LISAINFORMATSIOON

  • SPECIFIC™ CAD Active suurendatud rasvasisaldus tagab vereplasma suurema vabade rasvhapete kontsentratsiooni, mis toimib surema aktiivsusega koertel energiaallikana.
  • Toidule on lisatud vitamiin C, et tagada selle suure kontsentratsiooni püsimine plasmas treeningperioodide ajal.
  • Tänu SPECIFIC™ CAD Active suurendatud energiasisaldusele on piisava energia ja toitainete tagamiseks vaja mahuliselt suhteliselt väikeseid toidukoguseid. See on eeliseks haigustest paranemisel või anoreksia korral.
  • Kontsentreeritud, kergestiseeditav toit tagab optimaalse toitainete tarbimise organismi poolt, tulemuseks on rooja väiksem kogus.

EI SOOVITATA

  • Piiratud aktiivsusega (ja seetõttu väiksema energiavajadusega) koertele.
  • Hüperlipideemia või pankreatiidiga koertele.

KOOSTIS

Loomne rasv, sojavalk, kalajahu, munad, riis, kartulivalk, pärm (ß-1,3/1,6-glükaanide allikas), suhkur, maisivalk, mineraalaineid, maisitärklis, vitamiinid ja mikroelemendid, kirpteelehe seemnekestad, päevalilleõli, L-karnitiin.
Antioksüdandid: EÜs heakskiidetud lisandid: BHA, BHT, propüülgallaat. Ei sisalda tehislikke värv-, lõhna- ega maitseaineid. 

TOITMISJUHEND JA TOITAINETE SISALDUS

Toitmisjuhendi ja toitainete sisalduse leiad pakendilt või toote infolehelt (vt allpool). Päevane toiduvajadus võib kõikuda sõltuvalt koera tõust, ümbritsevast keskkonnast, aastaajast, aktiivsusest jms. Seepärast on soovitatav jälgida koera konditsiooni ja kehamassi ning vastavalt sellele kohandada toidu kogust.

TOOTE INFOLEHT: